Müşteri Sözleşmesi

Bilgilendirme

Bu sosyal medya danışmanlığı sitesini kullanan ve alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sitemiz otomatik olarak çalışmakta olup, vermiş olduğunuz çoğu siparişler ödeme sonrası üretici paneline girilerek işleme alınmaktadır. Bu sayede beklemeden hızlı bir şekilde siparişleriniz haftanın 7 gün 24 saati otomatik olarak gönderilmektedir. Sitemizden alışveriş yaparken bilgi girişlerinde sizden istenilen şekilde giriş yapmalısınız ve girilen bilginin doğruluğunu teyit etmelisiniz. Aksi halde hatalı veya yanlış girilen siparişlerde iade veya iptal mümkün değildir.

Tüm siparişleriniz ödeme sonrası otomatik olarak, sipariş sırasında sizden istenilen bilgi doğrultusunda işleme alınmaktadır. Ödeme sonrası hemen işleme alındığı için siparişinizin değişimi, iadesi veya iptali bizden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece yapılmamaktadır. Lütfen ödeme yapmadan önce doğru ve sizden istenilen bir şekilde işlem yaptığınızı kontrol ediniz. Ödeme sonrası otomatik sistemimiz müşterilerimizin beklememesi açısından tüm işlemleri otomatik işleme almaktadır.

YouTube Abone Hizmeti

 1. YouTube Aboneler bot veya gerçek abonelerden oluşmaktadır.
 2. YouTube Aboneler günlük 50-100 arası yavaş bir şekilde gönderilmektedir.
 3. YouTube Aboneler kanalınızdaki videolar ile etkileşimde bulunabilir veya bulunmayabilirler.
 4. YouTube Abonelerde düşme ve azalmaya karşı 30 gün telafi mevcuttur.
 5. YouTube tarafından yapılan toplu bir güncelleme ile abonelerin tamamı silindiği taktirde herhangi bir telafi yoktur. Bu gibi durumlarda YouTube bilgilendirme yapmaktadır.

YouTube İzlenme Hizmeti

 1. YouTube izlenme siparişi verirken lütfen siparişte sizden istenilen URL doğru şeklinde giriş yapınız.
 2. YouTube izlenme hizmetlerinde hatalı veya yanlış girilen işlemlerde iade veya iptal mümkün değildir.
 3. YouTube izlenme aldığınız videonuzda, videonuz yerleşime açık olmalıdır. Aksi halde ayarlardan yerleşime izin ver kısmını işaretleyene kadar siparişiniz bekleyecektir.
 4. YouTube izlenme veya saat izlenmeleri siparişleri sonrası gönderim başladıktan sonra, izleme satın aldığınız videoyu silmeniz durumunda iade iptal mümkün değildir.
 5. YouTube izlenme hizmeti aldığınızda sizden istenilen URL gibi girmediğiniz taktirde 3 ila 7 gün arasında üretici tarafından link değişim süresi beklenmektedir. Bu süre zarfında siparişiniz beklemeye alınır. Üreticiden gelen değişim talebine göre doğru video adresi tekrar işleme alınır.
 6. YouTube İzlenme hizmetinde düşme veya azalma olduğunda 30 gün boyunca sizlere telafi hizmeti verilmektedir.
 7. YouTube İzlenme hizmetleri YouTube tarafından büyük bir güncelleme ile tamamen kullanılmayacak hale geldiği zaman telafi hizmeti verilmemektedir.
 8. Videolarınızda telif olmamasına dikkat ediniz aksi halde işlem süresi 48 saate kadar sürebilmekte ve 48 saat içinde gönderilemeyen işlemler iade edilmektedir.
 9. YouTube izlenme siparişleriniz 1 saat içinde işleme alınmaktadır. Fakat YouTube sayaçlarına yansıma süresi YouTube a bağlı bir durumdur. Anlık gelen izlenmeyi YouTube analizleri son 48 saatteki trafik alanından takip edebilirsiniz.

YouTube Beğeni Hizmeti

 1. 250 veya altındaki YouTube Beğeni siparişleriniz günlük 50-80 arasında yavaş gönderim yapılmaktadır.
 2. YouTube Beğeni siparişi verirken lütfen siparişte sizden istenilen url şeklinde giriş yapınız.
 3. YouTube Beğeni hizmetlerinde hatalı veya yanlış girilen işlemlerde iade veya iptal mümkün değildir.
 4. YouTube Beğeni hizmetinde düşme veya azalma olduğunda 30 gün boyunca sizlere telafi hizmeti verilmektedir.
 5. YouTube Beğeni hizmetleri YouTube tarafından büyük bir güncelleme ile tamamen kullanılmayacak hale geldiği zaman telafi hizmeti verilmemektedir.

Telafili Hizmetler

 1. Telafili servislerde düşme veya azalmada telafi yapılabilmesi için, başlangıç ve satın alınan miktar toplamından az olması gereklidir. Aksi halde satın alınan miktar ve başlangıç miktarı toplamı tutuyorsa telafi gerekmemektedir.

Genel Bilgilendirme

 1. Her hizmet ve paketin açıklamasında, siparişinizi nasıl gireceğiniz yazmaktadır. Lütfen kontrol ederek ve okuyarak giriş yapın aksi halde iade veya iptal mümkün değildir.
 2. Teslim edilen dijital ürünlerin iade veya iptali mümkün değildir. Unutulmamalıdır ki, “Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler” cayma hakkı kapsamı dışındadır.
 3. Sipariş verildikten sonra mevcut gönderinin başlangıç sayısı alınmaktadır Satın aldığınız miktar ve başlangıç miktarı toplamı tuttuğunda siparişiniz teslim edilmiş sayılır. Lütfen siparişiniz tamamlanmadan aynı gönderi veya paylaşıma tekrar sipariş geçmeyin ya da başka yerden alım yapmayın, göndermeyin. Aksi halde başlangıç ve alınan miktar tamamlandığından dolayı siparişiniz tamamlanmış sayılmaktadır.
 4. Türk yazan servisler servisin bakımda olması veya sosyal ağa bağlı güncellemelerde Yabancı olarak gönderim yapılabilir.
 5. Sitemizden satın alacağınız tüm hizmetler ortalama 0-72 saat içerisinde otomatik olarak başlamaktadır. Sitemizden satın alacağınız tüm hizmetler ortalama 0-72 saat içinde başladıktan sonra servis yoğunluğuna göre teslim edilmektedir.
 6. Sitemizden satın almış olduğunuz hizmetler yüzünden hesaplarınızda oluşabilecek her türlü sorun veya problemde, sorumluluk satın alan kişiye aittir.
 7. Sitemizdeki servisler, servis açıklamaları ve fiyatlar her gün güncellenmektedir. Sizlere hep en güncel servislerde hizmet vermekteyiz.
 8. Sitemizden satın alacağınız tüm paketlerde, sipariş verildikten sonra gönderim başladığı andan itibaren gönderiyi silme, kaldırma veya gizleme işlemi yapmayınız. Aksi halde gönderim başlandığından dolayı iade veya iptal yapılması mümkün değildir. Lütfen satın alacağınız gönderi seçimini iyi yaparak satın alma işlemi gerçekleştiriniz.
 9. Sitemizde ödeme yapmadan önce "Kullanım Şartlarını Okudum ve Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretlemeden ödeme yapamazsınız. Lütfen burayı okumadan alışveriş yapmayınız. Alışveriş yapan müşterilerimiz tüm maddeleri okumalı ve ona göre satın alma işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir.